ISAR logo
 

Korisnička zona



 

Niste član? Registruj se ovde!

Member and you need access?
Contact: info@isarastrology.com

Lista međunarodno sertifikovanih profesionalnih astrologa od strane ISAR-a u Srbiji

 

#

Ime i prezime

Email

1.

Aleksandar Imširagić

aleksandar@keplerunited.org

2.

Lea Imširagić

lea@keplerunited.org

3.

Branka Stamenković

branka@MajkaHrabrost.com

4.

Zorica Ilievski

zorica.ilievski@gmail.com

5. 

Aleksandra Ralić

aleksandraralic@sbb.rs

6.

Srđan Stojić

srdjanstojic@sezampro.rs

7.

Nelica Ivanović

antico@beotel.net

8.

Emira Antonić

emira.lavicca@gmail.com

9.

Svetlana Miletić

svetlana.jupiter@gmail.com

10.

Nataša Panić

astronaca@live.com

11.

Nia Nedeljković

nianedeljkovic@gmail.com

12.

Smiljana Gavrančić

smiljana.gavrancic@gmail.com

13.

Marija Komarek

astromarry@gmail.com

14.

Jelena Lemot

astres.en.soi@gmail.com

15.

Zorana Stanojević

zorana23@yahoo.com

16.

Paula Ključević

paulakljucevic@gmail.com

17.

Đurđija Đurić

djurdjija.djuric@gmail.com

18.

Zoran Zelić

baltazarblum@gmail.com

19.

Daniela Zorić Vukorep

danjaz70@gmail.com

20.

Vesna Lazić

vesnalazic21@gmail.com

21.

Julija Rubinstein

julijarubinstein.bgd@open.telekom.rs

22.

Tanja Joksimović

tanjaj63@gmail.com

23.

Iva Vučinić Simić

tigric8@yahoo.com

24.

Tea Milanković

tea@keplerunited.org